Movi Evleri Özellikleri

MOVİ evleri konteyner teknolojisini kullanarak estetik ve konforlu mobil yaşam alanları üreten bir firmadır.

Üretim aşamasında yapısal olarak 2 ayrı kategoride ürün kullanılmaktadır.

Birinci ürün kategorisinde güçlendirilmiş hafif konstrüksiyon taşıyıcılı konteyner sistemleri vardır.

İkinci ürün kategorisi ise 20 DC ve 40 DC ya da 40 HC yük konteynerlerinin modifiye edilmesiyle oluşturduğumuz yapılardır.

İlk ürün grubundaki yapıların ikinci kategorideki ürünlerimize görece daha ekonomik olması bir avantaj oluşturmaktadır.

İkinci kategorideki ürünlerimizin ise sağlamlığı, dolayısıyla daha uzun süreli kullanım ömrü, çok katlı yapılar için uygun taşıyıcı sisteme sahip olması ve özgün tasarımlara olanak vermesi gibi avantajları nedeniyle tercih sebebi olmaktadırlar.

Bu iki kategori ürün arasındaki fark tamamen yapısaldır. Ürünlerimizin tamamında yüksek standartta ısı izolasyonu sağlayacak şekilde gerekli tüm önlemler alınmaktadır.

Tüm ürünlerde gerek içeride gerek dışarıda kullanılan malzemeler, standart olarak konutlarda kullanılan malzemelerden oluşmaktadır. Dolayısıyla ürünler hem estetik hem de konfor açısından tamamen ev/villa standardındadır.

Ayrıca müşterilerimizin gerek içeride gerek cephede kullanılacak tüm malzemelerle ilgili renk/cins/marka seçimleri konusunda diledikleri farklı alternatifleri tercih etme seçenekleri bulunmaktadır.

Ürünlerimizin avantajlarını şöyle sıralayabiliriz: ürünlerimiz mobildir, rijit ve solid beton temel sistemler gerektirmez.Kendi üretimimiz olan yine mobil prekast temel sistemleri üzerine montajı yapılabilir. Bu nedenle imarı olmayan bölgelerde yerel yönetimlerce tölerans gösterilen yapılardandır. Ürünlerimizin tamamı fabrika şartlarında imal edilmiştir, geriye yalnızca yerinde birleştirme işlemi kalır. İnşai faaliyet gerektirmediğinden kullanıcı açısından avantajlıdır.

Elektrik aboneliğinin alınmasının imkânsız ya da çok maliyetli olduğu durumlar için ürünlerimizin standart imalatlarına ek olarak güneş ve rüzgâr enerjisinden elektrik üretimini sağlayacak paket sistemler eklenmesi mümkündür.

Dilendiğinde ürünlerimizin tamamı smart home (akıllı ev) teknolojisine uygun olarak üretilebilmektedir.

MOVİ bir konteynerden çok daha fazlasıdır.


STANDART MOVİ EVİ NASILDIR ?


AŞAĞIDAKİ 2 TABLODA STANDART TİP MOVİ EVLERİNİN UYGULAMA DETAYLARINA ULAŞABİLİRSİNİZ.

PEKİ BU İMALAT DETAYLARI DEĞİŞİR Mİ?


Aşağıda sunduğumuz tablodaki detaylar standart imalatlarımız içindir. Ancak MOVİ farklı taleplerinizin tamamını yerine getirmeye hazırdır.
 

İMALAT DETAYLARI - 1 - KONSTRÜKTİF

KONSTRÜKTİF DETAYLAR.jpg

İMALAT DETAYLARI - 2 - BİTİRME İŞLERİ

BİTİRME İŞLERİ DETAYLAR.jpg
Standart Tip planlarımıza aşağıdaki butonu tıklayarak ulaşabilirsiniz.


HİBRİT ENERJİ SUNUYORUZ


Eğer arsanızda elektrik enerji aboneliğiniz yoksa size güneş, rüzgar kombine sistem hibrit enerji paketi sunuyoruz.


MOVİ EVİ FİYATI NEDİR?


Movi evlerinin fiyat listesine web sayfamızın menüsünden '' Planlar ve Fiyatlar '' sekmesini tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 
 
Şimdi Arayın