MOVİ yaşam alanlarına nasıl sahip olabilirim?

Bir MOVİ yaşam alanına sahip olmanız için ilk ihtiyacınız duyacağınız ilk şey bunu koyabileceğiniz bir arsaya sahip olmanızdır.

İkinci aşama ihtiyacınız olan yaşam mahallinin büyüklüğünü ve bu mekandan beklentilerinizin ne olduğunu net bir şekilde tanımlamak ve bunu bizimle paylaşmanız olacaktır.Üçüncü aşamada tarafımızdan sitemizde yayınlamakta olduğumuz size standart tip imalat planlarımız uygun olan / olanlar sunulacaktır. Bu planlardan herhangi birinin tarafınızdan onaylanması halinde yine sitemizde yayınlamakta olduğumuz fiyat listemizdeki bütçelerle bir MOVİ evine hemen sahip olabileceksiniz.


Eğer standart tip planlarımızdan herhangi biri ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, bu durumda sizinle detayli bir görüşme yapıp bu görüşme sonucunda sizin için alternatif taslak planlar hazırlanacaktır. Bu çalışmalar sonucunda eminiz olunuz ki içinize sinecek en uygun projeye sahip olacağız.

Uygulanacak plan üzerinden uzlaşma sağladıktan sonraki aşamada içeride ve cephede kullanılacak malzemelerle varsa ek taleplerinizin belirlenmesi gerekecektir. Artık bu aşamadan sonra MOVİ yaşam alanınızın bütcelendirmesi artık mümkündür.

Bütcenin tarafınızdan onayını takiben işin süresini, imalat detaylarını, kullanılacak malzemelerin özelliklerini içeren bir sözleşme hazırlanacaktır.

Fabrika imalatlarımız sözleşmenin onaylanmasını ve avans ödemesini takiben hemen başlatılacaktır. İmalat aşamalarında dilediğiniz zaman fabrikamızı ziyaret ederek üretim aşamaları hakkında bilgi sahibi olabileceksinizdir.

Üretimin tamamlanmasını takiben ürünün sözleşme şartlarına uygunluğunun tarafınızdan yerinde incelenerek sevk aşamasına geçilecektir. Ürünün sevkinden önce bakiye ödemenin tamamlanmış olması gerekmektedir.

Bitmiş ürün dilerseniz sizin adınıza tarafımızdan tedarik edilen araçlarla yerinize sevk edilir. Sevkiyat sonrası modüllerin biribirine yerinde montajı proje büyüklüğüne bağlı olarak 1-2 gün içinde gerçekleştirilir.

MOVİ yaşam alanınız artık huzurla kullanmannız için hazırdır.

 
Şimdi Arayın