Konteyner ile Oluşturulan Movi Yaşam Alanları

Sağlam Ve Dayanıklı Özellikleri İle Sunulan Konteyner Çeşitleri
8 Eylül 2018

Konteyner ile Oluşturulan Movi Yaşam Alanları

MOVİ evleri konteyner teknolojisini kullanarak estetik ve konforlu mobil yaşam alanları üreten bir firmadır.
Üretim aşamasında yapısal olarak 2 ayrı kategoride ürün kullanılmaktadır.
Birinci ürün kategorisinde hafif konstrüksiyon taşıyıcılı konteyner sistemleri vardır.
İkinci ürün kategorisi ise 20 DC ve 40 DC ya da 40 HC yük konteynerlerinin modifiye edilmesiyle oluşturduğumuz yapılardır.
İlk ürün grubundaki yapıların ikinci kategorideki ürünlerimize görece daha ekonomik olması bir avantaj oluşturmaktadır.
İkinci kategorideki ürünlerimizin ise sağlamlığı, dolayısıyla daha uzun süreli kullanım ömrü, çok katlı yapılar için uygun taşıyıcı sisteme sahip olması ve özgün tasarımlara olanak vermesi gibi avantajları nedeniyle tercih sebebi olmaktadırlar.
Bu iki kategori ürün arasındaki fark tamamen yapısaldır. Ürünlerimizin tamamında yüksek standartta ısı izolasyonu sağlayacak şekilde gerekli tüm önlemler alınmaktadır.
Tüm ürünlerde gerek içeride gerek dışarıda kullanılan malzemeler, standart olarak konutlarda kullanılan malzemelerden oluşmaktadır. Dolayısıyla ürünler hem estetik hem de konfor açısından tamamen ev/villa standardındadır.
Ayrıca müşterilerimizin gerek içeride gerek cephede kullanılacak tüm malzemelerle ilgili renk/cins/marka seçimleri konusunda diledikleri farklı alternatifleri tercih etme seçenekleri bulunmaktadır.
Ürünlerimizin avantajlarını şöyle sıralayabiliriz: ürünlerimiz mobildir, rijit ve solid beton temel sistemler gerektirmez. Bu nedenle imarı olmayan bölgelerde yerel yönetimlerce izin verilen yapılardandır. Ürünlerimizin tamamı fabrika şartlarında imal edilmiştir, geriye yalnızca birleştirme işlemi kalır. İnşai faaliyet gerektirmediğinden kullanıcı açısından avantajlıdır.
Elektrik aboneliğinin alınmasının imkânsız ya da çok maliyetli olduğu durumlar için ürünlerimizin standart imalatlarına ek olarak güneş ve rüzgâr enerjisinden elektrik üretimini sağlayacak paket sistemler eklenmesi mümkündür.
Dilendiğinde ürünlerimizin tamamı smart home (akıllı ev) teknolojisine uygun olarak üretilebilmektedir.

Movi Evleri
Movi Evleri
Emeklilik hayallerinizi ertelemeyin. İçinizdeki Mandıra filozofunu MOVİ ile uyandırın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
Şimdi Arayın